Count on me♥

16. června 2011 v 18:27 | Audrey ♥ |  Dny, týdny, měsíce
Ode dneška oficiálně prohlašuji, že mám prázdniny. Tedy do školy ještě chodit musím, ještě stále musím dávt pozor, aby jsem nenaštavala učitele a ti mi posléze nešli přepsat vysvědčení (na kterém mimochodem nemám rušení co bude za známky), ale jinak už jsem myslí na prázdninách. Ve svých představách se už převaluji na pláži u moře v Itálii, lezu po skalách v Alpách a hraju Jungle speed se sourozenci. Známky jsou už přece uzavřeny, ne? (Jen doufám, že mě ještě nebude zkoušet ta češtinářka...) Každou chvíli mě přepadají euforické pocity, když si uvědomím, že už jenom 11 dní a jedem do Itálie! Venku je cítit léto, do školy se chodí jen v šortkách a v poledne potkáte všechny ve městě se zmrzkou v ruce. Kdyby to bylo na mě, dala bych prázdniny už od poloviny června. Vím, že je toho teď na blozích plno a že už toho máte dost, ale pokud chcte jiné články, jděte jinam. ;)

Dneska jsem si udělala fajn den. Po škole (kde jsme se mimochodem ve třech z pěti hodin dívali na DVDčka a jedno byla Žlutá ponorka od Beatles! :)) jsem si zašla do DM a udělala si radost novým make-upem, pudrem, černo-bílou tužkou na oči, béžovým lakem na nehty a sprejem na vlasy proti UV záření, mořské vodě a chlorem. Sice jsem tam nechala pěkný balík peněz (:D), ale nelituju toho. Už dlouho jsem si nic nekoupila a tyhle věci se mi před dovolenou hodí. ;) Pak jsem si zašla do sekáče omrknout, co nového a nic nového neměli. :D Zkoušela jsem si jedny šaty s Atmosphere a jedny z Vero Moda, ale ani jedny mi nesedly, i když byly pěkné. Potom jsem si koupila dva kopečky té nejlepší zmrzliny na světě (skořicová, karamelová) a zašla si do tety pro pleťovou vodu. Doma jsem skočila do bazénu, kde mě opět přepadaly ty euforické pocity štěstí z toho, že je nádherně, že je teplo a že budou prázdniny. Pak jsem e chvíli učila jezdit na skejtu, který dostala ségra a musím říct, že je to docela těžké! :D A teď na milovanou češtinu!
Juchů!
Ještě že mám Bruna Marse a Beatles...
 


Komentáře

1 Rony♥ Rony♥ | Web | 16. června 2011 v 18:34 | Reagovat

:DD já mám jednu čtyřku z matiky

2 Alessandra Alessandra | Web | 17. června 2011 v 16:35 | Reagovat

To ti teda závidím,tu Itálii :) Moje výzo je trošičku katastrofální (oproti minulému pololetí), ale nevadí, na sedmičce nezáleží :)
A ten absolvenťák jsem dala, děkuju moc ^^

3 Bex Bex | Web | 19. června 2011 v 17:55 | Reagovat

Paříž je úžasná, ale většinou to člověku dojde až později, až když na ni vzpomíná z domova. Nebo možná je tomu tak jen u mě, protože jsem minimalista a Paříž je vážně ohromná a nemůžu jí s mojí oblíbenou Prahou nebo Vídní vůbec porovnávat. Pokud jde o uličky, těch tam vážně moc není :D. Všechno je ohromné, jak stavby, tak i veřejná prostranství, silnice, ulice, metro, prostě všechno.. Ale určitě je to město, které stojí za to alespoň jednou za život navštívit.

Chápu tvé nadšení pro prázdniny, já sama je mám už cca od konce května, ale zatím si ani neužívám. Navíc mi do cesty přišla na červenec a na srpen práce, kterou potřebuji, takže dovolenou nechávám na září. Jestli bude teplo, také vyrazím do Itálie, když ne, tak nějaký last minute to jistí :)

4 Vietnamci Vietnamci | Web | 3. srpna 2013 v 21:41 | Reagovat

Vietnamci jsou státem uznaná oficiální národnostní menšina http://petr-boubel.blog.cz/1308/vietnamci-jsou-statem-uznana-oficialni-narodnostni-mensina

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.