Hey na na!

20. března 2011 v 13:29 | Wake™ |  Dny, týdny, měsíce
Teďkom jsem si projížděla archiv bogu a zastyděla jsem se. Jsem tady už tři měsíce a přitom poslední "normání" článek jsem napsala 28.února, což je sakramentsky dlouhá doba. Stalo se tolik věcí a přitom nic. Poslední dobou mě prostě touha vypisovat se na blog, jaksi přešla. Místo toho hodně čtu knížky, užívám si slunečných i sněživých dní, poslouchám písničky (soundtacky k PLL jsou fakt famózní stejně jako Beatlsovky či sweet home alabama z Forresta) a mám se strašně hezky. Týden u nás byla A a byl to skvělý týden plný smíchu, zábavy, rozhovorů, porozumnění a dokonce i módy. A má stejný styl oblékání jako já a někdy mezi námi funguje taková telepatie, že máme i stejné kousky oblečení. Dokonce si chce svůj nový pokojíček zařídit ve stejném stylu jako chci já (problém je, že ona to uskuteční, kdežo já ne...). Dneska již po čtvrté enbo páté jedeme do jedné církve a vypadá to, že tam začnem jezdit pravidelně za což jsem fakt ráda. Dalo by se říct, že se mám dokonale, ale tak to není. Teda ne v tom pravém smyslu slova. Nechci tím říct, že jsem nějaká zdeptaná, nebo tak, právě naopak, ale nikdy není nic tak dokonalého, jak se na první pohled zdá... Prostě každá rodina a každý člověk má své problémy. A já jsem ráda, že mě A vyslechla, poradila mi, objala mě a utěšila. Je to ta nejlepší kámoška a ví o mě absolutně všechno (krom tohodle blogu :P).
Jediné, co mě za poslední dobu docela naštavlo byl sníh, který napadl v pátek. Fakt. Už bylo jaro přece! Dokonce jsem chodila už jen v letní bundičce, kraťasech a modrých punčochách, protože bylo fakt teplo! A teď? My chtěli zimu a zatím přišel mráz... Prostě děs. Ale jakožto pravá optimistka se na to snažím dívat jen jako na to dobré.
A co jsem vůbec za posledních pár dní prožila? Jak jsem psala, byla u nás A. Hráli jsme hry, byli jsme v kavárně a já jsem si dala tu nejdokonalejší horkou čokoládu na světe. Fakt. A taky jsme byli dvakrát s A na mládeži. Poprvé to bylo fakt skvělé, byl tam L a po mládeži jsme i s ním šli do hospody a kecali jsme. On je tááák vtipný, že jsme se museli v jednom kuse řezat. (Smát chcete-li.) Bylo to fajn. A taky je u nás babi. A to je taky fajn, protože ji mám fakticky strašně ráda. A hodně čtu. Momentálně Dear John, což je skvělá knížka. Potom se chystám na nějakou Christieovku. (Češtinářům se omlouvám za případné špatné sloňování jména Chritie...:P) Těším se na nákupy, protože už nemám pomalu v čem chodit a užívám si života. A víte co? Pan Nedostiný měl pravdu. Na blog většinou chodíme když se máme špatně a chceme se vypovídat. Tedy alespoň u mě to určitě platí. Chystám se napsat nějaký foto článek o knížkách, které mě naposledy zaujaly nejvíce, ale moc se mi do toho popravdě nechce... Mějse se hezky mládeži a víte co : Nezapoměňte na mě.

Vaše
úžasně spokojená
a šťastná
a se životem vyrovnaná
Wake.
 


Komentáře

1 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 20. března 2011 v 16:45 | Reagovat

Nezapomeneme :).
Jsem ráda, že se máš fajn ;).

2 Ta citlivá Ta citlivá | Web | 20. března 2011 v 17:23 | Reagovat

Myslím, že ti nikdo z nás pravidelných čtenářů nemůže vytknout to, že si užíváš jara. Je mnohem lepší trávit čas mimo počítač. :)
Je super, že máš někoho jako A. To ti trochu závidím, al jen trochu, protože jsem si prostě zvykla moc se nesvěřovat. I na blog píšu spíš v náznacích..
A s blogem to mám podobě, poslední dobou zjišťuju, že se mi mnohem lépe píše, když mám nějaký problém nebo trápení. I když na druhou stranu mám posledních pár dní pocit, že mým posláním je šířit dobrou náladu :D

3 Courtney Courtney | Web | 21. března 2011 v 22:46 | Reagovat

Pan Nedostižný má vůbec pravdu ve většině věcech. Zbožňuju jeho názory, kolikrát si u jeho článku říkám, že bych si přála být ve spoustě vecech jako on. Má nadhled a ten já nemám.

Jo a - Krásný záhlaví.

4 Tejke Tejke | Web | 23. března 2011 v 15:22 | Reagovat

krasny blog..nechceš spřatelit?:)

5 Lady Ettel Lady Ettel | Web | 23. března 2011 v 21:16 | Reagovat

taky se mi tak nějak zdá, že po prázdninách se všechny věci obracejí k lepšímu nebo jsem se konečně naučila radovat z maličkostí..život je tak hned barevnější a já se mám taky moc fajn

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.