great week.

11. února 2011 v 14:36 | Wake™ |  Dny, týdny, měsíce
  Poměrně černé svědomí a taky to, že tento týden bych měla ráda shnutý mě donutilo k tomu, abych si sedla do é své zelené komůrky a sepsala částečně pro vás, ale spíše pro mě, události tohoto týdne. Nebyl to nijak extra týdena netěšte se, že bych zažila něco extra jako je bomba ve škole, nebo něco podobně šíleného, byl to poměrně poklidný týden během kterého jsem se po týdení absenci vrátila do starých kolejí školních dní a zažila pár super chvil. ;)
waking.blog.cz
  Začněme jak jinak než pondělkem. Víkend před tím jsem strávila na Dawově narozeninové party kde to bylo skvělé a proto mě návrat do školy poněkud zklidnil. Zase jsem ve škole výdla ty semé tváře a poslouchala jejich řeči. Zjistila jsem, že se mi po týdnu nemoci nakupilo strašně moc věcí na dohánění. Ale vždyť to znáte. Je tomu tak po každém návratu do školních chodeb. Po třetí chodině jsem pak šla na kontrolu se zraněným kotníkem na chirurgii. Vyseděla jsem si šílenou řadu a pan doktor mi zdělil, že kotkík ještě v pořádku není, že ho mám pomalu rehabilitovat na bazéně (kam budu sama nebo s kamarádkami docházet) a můžu začít jezdit na kole. Po otázce, zda můžu začít v baletě cvičit se zatvářil pochybovačně, ale nakonec svolil. Vrátila jsem se na konec šesté hodiny a na odpolední vyučování. To by bylo k pondělku.
  Úterek byl strašně super. :) Ale fakt. Byla jsem sice strašně unavená, jelikož jsem si zvykla na dlouhé vyspávání a pozdní chození spaní a ta náhlá změna mě málem zabila. Ve škole jsem se dozvěděla, že učitelka prostě chce, abych šla na tu recitační soutěž. Byla jsem na ní strašně naštvaná, protože jsem počítala s tím, že přijedu brzy domů a navíc se mi na nějakou praštěnou outež vůbec nechtělo. Nakonec jsem ale byla ráda. Po škole jsem šla já, Niki, Deni G. a Niki P ven. Prvně jsme se u kina doumloouvali na další horor na který chcem jít (Dívka která jsi hrála s vosím hnízdem, myslím) a pak jsme šli na námko. Já a Niki P. jsme si koupily energy drinky, jelikož jsem byla vážně unavená (ale fakt moc a moc) a sedli jsme si na lávku na náměstí. Bylo to fajn. Strašně jsem se nasmála, jak už dlouho ne. A taky jsem si fajně pokecala s Niky P. a strašně nás to sblížilo. Po odříkání (spíše odmlení) básničky o Puškinovi jsem čekala s Niky, Májou a Janou na bus a bylo to fajn. Doma jsem se rychle nachystala a jelo se do města, kde už mě u zastávek čekali Marča, Jana, Rozka a Martin, což je ten pofiderńák, co s náma byl na Paranormal Activity (prostě si k nám přisedl! :D) a já posléze zjistila, že je to ten Rozčin a Marčin slavný kámoš. :D No a tak jsme se poflakovali po městě, mrzli jsme, smáli jsme se a tak. Bylo to fajn. Potom byl trénink na kterém jsem po dlouuhé době cvičila (♥) a dokonce na něm byla poprvé Denda G (!), které to mimochodem moc šlo. Po tréninku jsem si potom doma až do noci psala s Pofiderňákem (Martinem) a pak se šlo spát. Prostě strašně fajn den. :)
  Ve středu jsem se kvůli Pofiderňáka málem nevzbudila, protože jsem šla díky němu spát strašně pozdě a byla jsem unavená. Ve škole to pak bylo takové normální. Na chodbě jsem se srazila s Pajdajícím šmoulou (nebo-li Dřevem, Bikerem, Bervňákem...) a holky z toho měly strašnou srandu, i když netuším proč, často jsem si povídala s Mamčou (Niky P.)m jelikož smá teď plnou hlavu mojeho 'nového taťky'. Prostě normálka. V RJ jsem byla zkoušená na slovíčka, která jsem absolutně neuměla a o volné hodině za mnou furt dolízal jeden kluk... :D Ten samý, který mi poslední dobou pořád dává přednost na oběěch, snaží si se mnou povídat, i když se téměř neznáme a na FB mi píše, jak mi to sluší. :D Prostě tak nějak. ;) Po škole jsem jela domů a pak hned zase zpátky na trénink. Trénink nebyl nic moc, prostě průměč, doma jsem se vybodla na učení a místo toho si zase do noci psala s pofiderňákem, který má ten nejúžasnější kukuč na světě (ale fakt!:D) a smála se jak divá jeho hláškám.
  Čtvretk, líný krtek. Nesmějte se, jen jsem si vzpomněla na jedno z prvních beltních vystoupení v první třídě, kdy jsme tančily na písničku s tímto textem. :D Čtvrtek, tedy včerejček byl ve znamení dobré nálady. Dobře (relativně) jsem se vyspala a ve škole mi to šlo. Ve fyzice mě brutálně sprdl ten šíleně debilní učitel jenom proto, že jsem se zeptala Denisy na něco, čemu jsem nerizumněla. Prostě normálka. V hudebce to pak bylo šílené. Sedím totiž vedle Šamana po levé ruce, Tím naddrženým prasákem po pravé, předemnou MIP, se kterým jsem celý minulý rok seděla (byli jsme dobří kámoši do té doby, než se mě na začátku šk. roku zeptal, jestli k němu stále cítím jen kamarádství) a za mnou Buzny, který pořád pronášel ty svoje rádoby vtipné poznámky. Prostě normálka. :D Ke konci hodiny jsme zpívali jednu písničku, kde se hraje na kytaru  zpívá se tam cosi ve smyslu "Zlomila jsi mi srdce, už nikdy nebudu myslet na jdinou etc." a oni se všichni kluci (ti čtyři) otočili na mě, dělali, že hrajou na kytaru a zpívali...:P Strašní puberťáci, fakt. Doma jsme si se ségrou a mamkou obědnly domů hamburger a hranolky z toho nového obchodu a strašně si pošmákly. Večer jsem si klasicky psala s pofiderńákem, ovšem včera jsem se od něj 'odtrhla' (to zní divně, jako by se mi líbil, což není pravda, jen má strašně hezký pohled a je to fajn kámoš! :D) už kolem deváté a v deset už jsme spala jak poslušná holčička. ;)
  No a dneska? Zaspala jsem a po probuzení jsem stejně zjistila, že mám zase teplotu, takže jsem spala dál. Vyspala jsem se do růžova, pak si chvíli četla, snídala a potom koukala no Monka. ;) Za chvíli pojedu na trénink čtyřky (i přes to, že má teplotu!) a potom na mládež. Sestra peče cookies, takže se je na co tešit! :P Zítra ráno nám začínají prázdniny a Lucka (sestra přes cookies:D) jede do Prahy, ale jelikož se teta a její rodina právě přestěhovali,. přišlo nám bezohledné, abychom tam jezdili všichni a tak jede jen ona a já s maldší ségrou jedem k babi. :) A ve středu dopoledne přijedu domů a večer jdu do toho kina s Pofiderňákem, Marčou (která půjde jenom jestli mamka svolí aby pak u nás přespala), Rozkou a Dendou D. :). Už se těším. A o víkendu pak půjdu s DKND na bazén. Postě samé krásné vyhlídky, takže je jasné, že na blog asi nebudu mít pomyšlení! Užijte si prázdniny stejně jako já! :)
 


Komentáře

1 Alessandra Alessandra | Web | 15. února 2011 v 14:49 | Reagovat

Já mám takový hořkosladký život poslední dobou. Ale asi je to tak správně. :)

2 Therine Therine | E-mail | Web | 15. února 2011 v 15:18 | Reagovat

No vidíš, já budu mít prázdniny až příští týden ;)
Jsi tak veselá a to je dobře :) A hrozně ti závidím ten balet :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.