Citoslovcový článek.

6. února 2011 v 16:19 | Wake™ |  Dny, týdny, měsíce
waking.blog.cz
Lidičky mám se fajn. A kdo by čekal jakýsi srozumitelný a přehnaně úvahový ba dokonce fylosofický článek, tak má nejspíše smůlu, jelikož se hodlám vypsat ze svých úžasných pocitů a nemám náladu ani čas dávat to do jakési srozumitelné formy, takže jen takový citoslovcový článek, jestli mi rozumíte. Tak já totiž říkám článkům ve kterém vykřičím do světa (jak má napsáno moje milovaná Bezejmenná* jako jednu rubriku) svšechny své momentální pocity a zážity a je mi prostě šumák v jaké formě to bude. :)
Prostě a jednoduše jsem plná energie, skvělých pocitů a Boží lásky. Až mi to vhání slzy do očí jak On je úžasný a fajn a nejlepší a prostě best! :D :') Ale vezmem to popoředě. Aby jste věděli nebylo tomu vždycky tak, že bych byla tak otevřená, co se pocitů k mému Broučkovi týče. (Rozumněj Brouček je můj milovaný Pán! :)) Fakticky ne. Když jsem byla mladší byla jsem dost hrozná a to nekecám. Chovala jsem se příšerně, byla jsem takové nezbedné dítě. Taky jsem dost zlobila a byla jsem někdy fakt zlá a zlomyslná. Nechodili jsme z osobních důvodů do sboru (shromka, církve, 'kostela', říkejte si tomu jak chcete) a ani jsme prostě neměli žádné místo, kde bychom se o Bohu dozvídali. Byli jsme věřící a babička nám četla z bible, ale bylo to takové mrtvé. Ani vlastně nevím, co přeně se stalo, ale není to podstatné. Podstatné je, že On si prostě vždycky najde nějakou cestu, jak nás oslovit. V mojem případě to myslím byloskrze knížky a babičku a já jsem se o Něj začala více starat. začalo mi být líto, že nemáme žádný sbor ani mládež a tak jsem se za to začala modlit. A když se modlíte upříímně a od srdce a věříte, Bůh vám vždycky pomůže a stejně tomu tak bylo i v mém případě. Prostě a zázračně se stalo, že v našem městě se 'otevřela' mládež. Ze začátku jsem tomu moc šance nedávala a říkala jsem si, že to jistojistě nebude nějaká fakt dobrá mládež, kde nebudou chodit fakt lidi, co Baho znaj, ale opak byl pravdou. Máme toho nejúžasnějšího vedoucího v podobě věčně vysmátého, usměvavého, chápavého a boha milujícího Dawa, který se stal i mým kámošem. Poznala jsem tam děcka, které bych jinak neměla šanci poznat, za což jsem vděčná. Ze začátku jsem si připadala fakt divě a odstrčeně, jelikož jsem byla nejmladší. Všem tam bylo tak kolem osmnácti a mě jediné bylo třináct (v té době, teď je mi už čtrnáct pryč), ale postupně jsem pochopila, že dělat si starosti jen kvůli tomu je fakt totální pakárna. A teď? V mládeži mám ty nejúžasnější a nejlepší přátele. Spojuje nás Bůh. Taky jsem díky mládeži začala jezdit na takové ty akce jako jsou Houby, Relax, Brodfest etc. a letos pojedu i na EnglishCamp a asi i na CampFest. Jeďte někdy na nějakou akci, jsou fakt úžasné. A tím se v podstatě blížíme k jádru věci. :D
V podstatě jsem chtěla říct to, že v pátek jsem byla na mládeži, kde to bylo fakt peckózní. Miluju večery strávené v mládeži, jelikož mě to vždycky nabije a povzbudí a cítím se tam fakt super. Koukali jsme na film, který se mi až zas tak moc nelíbil, ale to jen z toho důvodu, že jsem četla všechny knížky a ten film se jim vůbec nepodobal, což nesnáším. Každopádně po mládeži k nám domů jeli spát tři děcka, které k nám na mládež přijeli na návštěvu a nestihli by dojet dom a tak spali u nás doma. Večer jsme zahráli ještě nějaké hry a tak. ;) Další den když odjeli, začala jsem se já a ségra chystat na Dawovu oslavu dvacetin, která byla i s přespáním na jedné chtě. A bylo to naprosto úžasné. Viděla jsem zase všecky ty lidi a prostě to bylo fajn. Zahráli jsme nějaké hry, měli sjme ohěň, vypouštěli sjem'štěstíčka' přičemž jsme málem (ale jako fakt) podpálili strom v sousední zahradě a večer jsme s holkama měly soukromou diskotéku. :D Spát se šlo až o půl paté a vztávalo se v osm, ale doma jsem to dospala. Byla to pecka. Fakt mám ty lidi moc ráda. ;) O to víc se mi zítra nechce do školy mezi ty slušně řečeno pozemáky. :D Majte se fajnově jak já a PUSŤTE (!!!) si tohle video. Moje kámoška, co enní věřící se u toho málem rozbrečela a od té doby si to pouští před spaním a tvrdí, že jí to vždycky nabije. :D Tak nevím. Já ho ale taky miluju. ;)

Vaše
energií nabitá
Wake.

 


Komentáře

1 Alessandra Alessandra | Web | 6. února 2011 v 17:08 | Reagovat

Trošku ti závidím to, že máš tolik energie, já jsem taková mrtvá ...
Jo, já jsem věřící, ale neuznávám církve, nebo tak.:)

2 Coco Coco | 6. února 2011 v 20:17 | Reagovat

Božínku, Wake, to se mě ani vůbec nemusíš ptát, víš kolik lidí má podobný jeden velký layoutový článek? Klidně si ho sepiš taky :).
K minulému layoutu, mě naopak těší, že Ti můj blog tak padl do oka. Nemám důvod se zlobit - 1) byla to jen jakási "kostrová" inspirace, s jiným obrázkem i barvami, 2) slušně sis napsala do horního boxu "credit" a hlavně Tě znám natolik, abych veděla, že nejsi žádná bezduchá kopírka.

3 Wake™ Wake™ | Web | 6. února 2011 v 21:06 | Reagovat

[2]:Děkuju moc! :))

4 bez podpisu bez podpisu | Web | 7. února 2011 v 17:23 | Reagovat

ano ano, četla jsem ho ;) moc díky, s něčím jsem možná nesouhlasila (uz si nepamatuju s čím), v něčem se shodnem ;)) mám zase o čem přemýšlet ;) mimochodem jsem adventistka. a neodepsala jsem protože nerada odepisuju jen tak pod článek, který si nepřečtu a číst ho jsem nějak nestihla :D a tak si připadám moc hloupě, když stejně píšu a nevím co je v tomto článku, snad ten příští bude kratší, abych si to přečetla s chutí a nadšením, protože i když vím, že je to skvělý a duchaplný článek, nechce se mi :D jsem totiž jen člověk, promiň.

5 McLama McLama | 7. února 2011 v 17:50 | Reagovat

moc pěkný článek. plný naděje a štěstí a dobré nálady. to se máš, žes už ve třinácti byla v mládeži. mě je patnáct a do mládeže se mi nechce, přičemž bych měla. nechce se mi opustit milovaný dorost se všemi tábory a srandou. hlavně, v mládeži je plno starších lidí, přes dvacítku. byla jsem už na jedné akci, ale tam bylo pár lidí. a když jsem byla naposled na nějaké procházce, nikdo se se mnou nebavil, dokonce ani vedoucí, přitom se s těma lidma normálně ze schromka znám, což je teda fakt pruda.
závidím to, že se máš tak hezky, a fakt dělám wWOW! nad tím, žes pomocí tvých modliteb dokázala "vybudovat" mládež.
ještě jednou, wow!
(jinak, super lay!!!)

6 bez podpisu bez podpisu | Web | 7. února 2011 v 20:09 | Reagovat

joo :D v kopřivnici, to je cca 35 km od ostravy jižně, tak trochu :D

7 bez podpisu bez podpisu | Web | 7. února 2011 v 20:11 | Reagovat

a děkuji za pochvalu fotky i článku u noční oblohy ;) fotka je sice ranní, ale lepší s nebem sem nevyfotila :D nerada fotím přírodu, ale tohle se mi líbilo už dlouho, každé ráno když jsem šla na vlak jsem to viděla, ale nikdy neměl u sebe foťák, tak jsem si ho konečně vzala a musela si ty červánky vyfotit :D mňam.

8 bez podpisu bez podpisu | Web | 7. února 2011 v 21:07 | Reagovat

Jojo Kopr :) no ja nevim :D máš fb? :P;)

9 bez podpisu bez podpisu | Web | 8. února 2011 v 19:56 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.